Polish English German

Noclegi

Proponujemy Państwu niezapomnianą, nostalgiczną podróż w czasie do początków XX wieku. W zabytkowej wieży ciśnień dawnej stacji kolejowej usytuowane są dwa dwukondygnacyjne apartamenty, a w budynku mieszczącym banię (rosyjską saunę) - trzeci. Atrakcję dla koneserów stanowią cztery luksusowe salonki, które wraz z zabytkowym parowozem tworzą skład pociągu, jakim Car Mikołaj II przyjeżdżał do Białowieży na polowania i wypoczynek. Każdy z wagonów to całoroczny niezależny apartament. Nowością jest odrestaurowany Dom Dróżnika z początku ubiegłego wieku. Łącznie posiadamy 22 miejsc noclegowych. Wnętrza wszystkich pokoi zdobią stylowe meble, lampy, obrazy i fotografie z czasów carskich.

Apartament „Górny”
(2 osobowy) zajmuje dwie górne kondygnacje wieży ciśnień - wchodzimy po stalowych schodach zewnętrznych.

Apartament „Dolny”
(2 osobowy) zajmuje dwie dolne kondygnacje, w których surowa cegła wieży kontrastuje z eklektycznymi meblami.

Pokój „Przy Bani”
(2 osobowy) to ciepłe wnętrze w wiejsko–dworskim klimacie znajdujący się we wspólnym budynku z rosyjską sauną.

Salonki
(2-3 osobowe) to sypialne wagony kolejowe z których każdy jest w innym kolorze - oddają klimat carskich salonek.

Dom Dróżnika
(8 osobowy) odrestaurowany dom z początku ubiegłego wieku, w którym znajdują się dwa dwupokojowe apartamenty (4-osobowe) ze wspólną kuchnią. Do dyspozycji Gości jest boisko rekreacyjne (siatkówka, badminton).

Śniadania serwowane są w restauracji w godz. 9:00 – 11:00 a w okresie od 1 maja do 30 września w godzinach 8.30 – 10.30.

Naszym gościom hotelowym zapewniamy miejsca parkingowe.BANIA

to nieodzowny element każdego domostwa związanego z tradycją wschodu. Urządzona jest w rustykalnym stylu i wyposażona w tradycyjne meble Podlasia.


Cena
Rozpalenie 300,- zł
Brzozowe witki, ręczniki 20,- zł/osobę

Udostępniona jest tylko dla wygody i komfortu gości hotelowych. Rezerwacji proszę dokonywać z minimum jednodniowym wyprzedzeniem